Mergado

  • Vylepšuje inzerci e-shopů tak, aby při rozumných nákladech rostly jejich tržby.
  • Zajišťuje úpravu feedů pro inzertní kanály, párování produktů a kategorií.
  • Export produktů ve formátu Mergado v administraci v sekci Doplňky / Mergado.
  • Transformace dodavatelských feedů do datového souboru Upgates - nápověda.

Díky nástroji Mergado si můžete datové feedy přizpůsobit a přeformátovat do obecného formátu Mergado. Ten poté naimportujete do administrace e-shopu. Služba je zpoplatněná dle platného ceníku Mergado nad rámec ceníku importů Upgates.

Feed marketingový nástroj Mergado zrychluje a automatizuje nastavování exportů internetových obchodů. Kromě efektivního způsobu, kterým budete spravovat inzerci na srovnávačích zboží, také nabízí funkce pro zpracování dodavatelských feedů a zejména široké možnosti použití jako data feed editor. Jeho pomocí vaše XML a CSV soubory dokážete na profesionální úrovni upravovat sami bez nutnosti zaměstnávání vývojáře.

Na pár kliknutí v něm vyřešíte dříve časově náročné úkony jako skrývání produktů a nastavování ceny jednotlivým odběratelům. Mezi další užitečné možnosti patří rozšíření feedu o data z jiných zdrojů či import výstupního feedu do dalších platforem. S tímto nástrojem si pro feed navíc jednoduše nadefinujete vlastní formát a zjednodušíte tím jeho načítání do Mergada.

Objevte výhody data editoru a spravujte feedy od dodavatelů nebo ty pro odběratele na jednom místě. Dodavatelský feed stačí nahrát do Mergada, upravit na daný formát a naimportovat ho do Upgates.

Objevte všechny výhody Mergada zblízka a vyzkoušejte ho na měsíc zdarma.

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: