Migrace e-shopu z Fler svépomocí

Malý eshop, u kterého vám bude stačit migrovat pouze produkty, zvládnete bez potíží přenést na Upgates sami. Design svého nového eshopu na Upgates si pak nastavíte podle svého gusta v modulu Designer.

  • Doplněk zjednodušuje přenos produktů z Fler do Upgates.
  • Přenos dat je relizován prostřednictvím funkce "konfigurace importu CSV".

Fler funguje jako hlavní online tržiště pro Českou a Slovenskou republiku, kde mohou uživatelé kupovat a prodávat produkty vytvořené pomocí různých rukodělných technik. Fler slouží jako prostředník mezi prodejci a kupujícími těchto produktů, přičemž sám neprodává zboží. 

Pro ty, kteří zaznamenají úspěch na platformě Fler a chtějí své podnikání rozšířit a posunout na vyšší úroveň, může být založení vlastního eshopu vhodným krokem. Vlastní eshop umožňuje podnikatelům mít plnou kontrolu nad svým obchodem, značkou a marketingovými strategiemi, což může přinést lepší výsledky a zvýšit prodej.

Navíc, provozování vlastního eshopu eliminuje povinnost platit provize platformě Fler za zprostředkování prodeje. Tímto způsobem si podnikatelé mohou ušetřit peníze, které by jinak museli věnovat provizím, a zároveň si udržet větší část zisku ze svého podnikání.

Postup přenosu produktů

Pro přenos produktů, abyste je nemuseli do systému Upgates zadávat ručně je třeba nejdříve provést export dat. Ten je možný ve formátu CSV (běžný excel) a následně je upravit podle naší dokumentace nebo je přímo importovat za použití konfigurátoru. Konfigurátor umožňuje prakticky systému říct, že sloupec A obsahuje informace o kódu produktu. Sloupec B název produktu a podobně.

  1. Exportujte data z Fler pomocí návodu zde.
  2. Vytvořte konfiguraci importu CSV souboru podle návodu zde.
  3. Importujte soubor s použitím nově založené konfigurace v bodě č.2. 
  4. K produktům doplňte ručně chybějící data, které exportní soubor neobsahoval.
Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: