Ověřený web

 • Marketingový nástroj zvyžující obrat e-shopu.
 • Ukazuje návštěvníkům personalizovanou notifikaci.
 • V pravý čas rozptýlí poslední bariéry bránící v nákupu.

Zobrazte chytré marketingové notifikace, které ukazují reálné události na vašem e-shopu a jak se na něm ostatní návštěvníci chovají. Tím zvýšíte důvěru nových návštěvníků a konverzní poměr e-shopu vzroste v průměru o 15 - 20 %. 

Jednotlivé notifikace si můžete graficky upravit tak, aby se maximálně hodily k designu vašeho e-shopu a nebyly pro návštěvníky nijak rušivé.

Vytvořte si až 7 druhů notifikací.

Proč využít tento doplněk?

Zvýšíte počet objednávek na e-shopu až o 20 % a zabere Vám to 15 minut a pár kliknutí myší. To vše díky sociálnímu důkazu, který je prověřen celosvětovým trhem. Funguje všude na světě a nyní je ten pravý čas, aby pomáhal více prodávat i Vám. Zvyšte důvěru nových návštěvníků a odbourejte jejich obavy z nákupu u Vás. To vše díky malým notifikacím, které všem ukážou, že je na Vašem webu frmol a lidé nakupují jako o závod. Vyzkoušejte doplněk ZDARMA a zvyšte počet Vašich objednávek až o 20 % ještě dnes.

Pro koho je určený?

Doplněk Ověřený Web je pro všechny e-shopy, které chtějí zvýšit prodeje a získat více nakupujících. Získejte z Vašich návštěvníků maximum objednávek a zažijte na vlastní kůži jaké to je, když u Vás nakoupí ještě více nových zákazníků.

Jak doplněk aktivovat?

Je to jednoduché a zabere to maximálně 15 minut.

 1. Vytvořte si účet zdarma.
 2. Zkopírujte Pixel kód z administrace Ověřeného Webu. (Nebojte, nic programovat nebudete)
   
 3. Vložte zkopírovaný Pixel kód do administrace e-shopu dle návodu pomocí "Vlastního konverzního kódu"
   
 4. Spusťte notifikace v administraci Ověřeného Webu
Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: