Blending Bull

  • Aplikace umí stáhnout více vstupních datových XML nebo CSV feedů a spojit je do jednoho výstupního XML nebo CSV souboru.
  • Soubory stahuje automaticky a pravidelně.
  • Vytváří z nich jeden výstupní soubor.

Více o Blending Bull

Blending Bull je aplikace pro editaci datových feedů ve formátech CSV, XML i jiných textových formátech. Uživatelé s ní spojují více datových feedů do jednoho souboru, nebo pracují s feedem jediným. K tomu slouží mocná pravidla, která dokážou zpracovat nejrůznější formáty dat.

Nejčastěji uživatelé s Blending Bullem spojují datové feedy od dodavatelů, které následně zpracují či importují do e-shopů. Upravují dostupnostní feedy, které se v jiných nástrojích zpracovávají obtížně. Nebo dělají v produktových feedech změny. Nástroj je hodně obecný tak, aby v něm každý mohl vyřešit co potřebuje.

Nastavení si může udělat každý uživatel sám a nemusí čekat na cizího pracovníka, který by změny udělal za něj. Pokud člověk nastavení udělat potřebuje, ale nemá na to čas či tomu nerozumí, požádá svou marketingovou agenturu. Používá-li Vaše agentura Mergado (což je dnes standardem), dokáže Blending Bull nastavit. Případně se zeptá našeho supportu :-)

Kam dál?

Základní informace o CSV & editoru Blending Bull

Instalace aplikace Blending Bull v Mergado Store

Nápověda, komunita & podpora 

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: