Cenový automat

  • Webová aplikace, která vám pomůže sledovat konkurenci, optimalizovat vaše ceny a zvyšovat návštěvnost ze zbožáků díky automatizovanému a chytrému řízení ceny.
  • Ušetří vám práci s ručním přeceňováním a ušetřete spoustu času.
  • Synchronizace prostřednictvím API - nápověda.

Více o Cenovém automatu

Jsme e-commerce specialisté jejichž misí je poskytovat e-shopům prvotřídní nástroje a služby, které jim pomohou zvyšovat prodeje a zisky. Působíme v ČR a SR, připravujeme expanzi do dalších CEE zemí.

Cenový automat je webová aplikace, která vám pomůže sledovat konkurenci, optimalizovat vaše ceny a zvyšovat návštěvnost ze zbožáků díky automatizovanému a chytrému řízení ceny. Skoncujte s ručním přeceňováním a ušetřete spoustu času.

Zvyšíte prodeje a zisk

Chytrým řízením ceny trvale udržíte vaše produkty na správných pozicích ve zbožových srovnávačích mezi nejlevnějšími i bidovanými nabídkami. Získáte tak maximum prokliků, zákazníků a objednávek.

Získáte více času

Manuální sledování a úprava cen se stává minulostí. Přenechte tuto neproduktivní činnost automatu, který pro vás pracuje nepřetržitě 24x7 a využijte váš drahocenný čas efektivněji.

Budete mít byznys pod kontrolou

Komplexní přehled o umístění vašich produktů v Heurece pomůže odhalit skryté příležitosti pro zlepšení vaší cenové strategie. Mějte vždy po ruce správná data, rychle se zorientujte v nabídce konkurence a dělejte kvalifikovaná obchodní rozhodnutí.

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: