DataDepo

  • Úprava dat od dodavatelů - editace, slučování, tvorba datových feedů.
  • Pokročilá cenotvorba včetně úpravy ceny podle konkurence.
  • Sjednocení parametrů a vyčištění obrázků.
  • Transformace dodavatelských feedů do datového souboru Upgates - nápověda.

Propojení s Upgates: DataDepo podporuje kompletní propojení, importujeme produkty, umíme generovat i malý aktualizační import a kategorie zvládneme importovat jak z DataDepa do Upgates, tak z Upgates do DataDepa. Sami se rozhodněte co Vám bude vyhovovat.

DataDepo se stará o dodavatelské feedy stovkám klientů, úspěšně jsme napojili 1100+ dodavatelů nejrůznějších formátů (XML, CSV, TXT, API). DataDepo přináší přehledný nástoroj na správu dodavatelských feedů a produktů, umožňuje práci v týmu a plnou kontrolu nad daty dodavatelů. Podporujeme jazykové překlady, více měn, schvalování a třídění produktů, překlady a úpravy parametrů, čistíme obrázky a zlepšujeme jejich kvalitu + desítky dalších různých automatizací.

Funkce:

Dokonalý přehled o produktech dodavatelů

Snadné schvalování produktů

Flexibilní párování kategorií

Nastavitelné přehledy

Detailní nastavení cenotvorby

Další funkce 

Reference

DataDepo nám bylo doporučeno jako řešení spojení více dodavatelských feedů, se kterými jsme měli do té doby velmi komplikovanou práci. Musím uznat, že využitím služeb DataDepa se práce nesrovnatelně zjednodušila a ušetřila spoustu času. Najednou není nic problém, co jsme potřebovali nastavit a upravit, vše bylo a je možné. Velmi chválím i rychlé reakce pana Hrušky na naše požadavky a stále milý přístup :) Děkujeme.“

Kateřina Tvarůžková

Pro náš eshop jsme hledali nástroj pro úpravu dodavatelských feedů a jsem rád, že jsme narazili na Datadepo. Vše funguje dle našich představ, Datadepo nám velice usnadnilo práci. Na naše požadavky či dotazy pan Hruška reaguje vždy prakticky okamžitě. Všem, kteří pracují s dodavatelskými daty, Datadepo vřele doporučuji!

David Babůrek

 S DataDepo spolupracujeme od léta 2017 a již záhy jsme věděli, že to bylo správné rozhodnutí, ta správná cesta. Zpracováváme data od mnoha dodavatelů a vše probíhá naprosto bez problémů. Program je flexibilní, s velmi příjemným uživatelským ovládáním. A mimo technickou podporu oceňujeme především maximální vstřícnost a příjemnou komunikaci s panem Hruškou.
Veronika Gajdůšková

Další reference 

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: