Děkovačka

  • Affiliate program pro podporu prodeje.
  • Neplatíte nic za registraci nebo za vedení systému.
  • Získáte zákazníky, které není možné získat z jiného marketingového kanálu. 
  • Garantuje bezkonkurenčnost slevových nabídek - nikdy nebudete přivádět zákazníky konkurenčnímu e shopu. 
  • Integrace Děkovačky zabere 2 minuty. Děkovačka rozšiřuje databázi e-mail marketingu.
  • Od prvního dne vašeho affiliate programu, můžete získávat zákazníky.

Děkovačka je český nástroj, který by se dal nazvat i “sítí e-shopů”. Princip celého systému spočívá ve sdílení zákazníků mezi navzájem nekonkurenčními e-shopy. Ve zkratce, když zákazník nakoupí na vašem e-shopu jsou mu nabídnuty slevové kódy z jiných k vám nekonkurenčním e-shopům. To stejné se pak děje na všech ostatních zapojených e-shopech v systému Děkovačka. 

Cena je také příznivá, je totiž nulová. Neplatíte poplatky za registraci ani za účast na systému. Jediné co platíte je affiliate provize, která plyne z využití slevového kódu zákazníkem.

Více informací o tom, jak Děkovačka funguje a jak systém vypadá se dozvíte na blogu Děkovačky.

Příklad použití Děkovačky:

Zákazník si nakoupí na e-shopu se sportovním vybavením, který ale neprodává suplementy. Na děkovací stránce je mu potom nabídnuta sleva na suplementy jiného e-shopu. A zase naopak na děkovací stránce e-shopu se suplementy je zákazníkovi nabídnuta sleva na sportovní vybavení. 

Zákazník, který nakupuje sportovní vybavení bude mít pravděpodobně zájem o suplementy a doplňky stravy. Zvyšuje se tak konverzní poměr, aniž by ale byla ovlivněna loajalita zákazníka. Děkovačka je vhodná pro e-shopy ale i pro prodejce služeb. Děkovačka nezasahuje do nákupního procesu a neovlivňuje tak objednávky, nebo loajalitu zákazníka vůči Vašemu e-shopu.

Záznam webináře o využití děkovací stránky e-shopu pomocí Děkovačky:

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: