Feed Image Editor

  • online aplikace poháněná AI pro úpravu produktových obrázků
  • export produktových obrázků na různé inzertní systémy
  • jednoduché uživatelské prostředí, úkony zvládnete bez developera nebo grafika
  • zdarma na prvních 30 dní

Feed Image Editor je online aplikace poháněná umělou inteligencí, která zlepšuje obrázkovou inzerci vašeho e-shopu a zvyšuje prodeje. Aplikace podporuje inzertní systémy jako například Facebook, Google Nákupy, Alza Trade, Heureka a i. Na hromadnou a automatizovanou úpravu produktových obrázků ve Feed Image Editoru stačí XML/CSV feed vašeho e-shopu a pár úvodních nastavení. 

Aplikace patří pod MERGADO System.

Mezi hlavní funkce patří:

PŘIZPŮSOBENÍ FORMÁTU

Vyberte si, na který kanál vaše reklama směřuje, a inzerujte obrázky ve správném tvaru, bez deformací a nesmyslně oříznutých částí. Aplikace vám k tomu přizpůsobí správný výstupní formát.

ODSTRAŇOVÁNÍ POZADÍ SE SÍLOU AI

Odstraňte nevhodné pozadí produktu a podle potřeby je nahraďte. S funkcí odstranění pozadí poháněnou umělou inteligencí je to možné pouhým jedním kliknutím u tisíců produktových obrázků.

VYLEPŠENÍ ROZLIŠENÍ POHÁNĚNÉ UMĚLOU INTELIGENCÍ

Nekvalitní obrázky odrazují zákazníky od nákupu a do inzerce nepatří. Zvyšte jejich rozlišení a kvalitu, také na jeden klik. Funkce Upscale zvětší rozměry malých obrázků a za pomoci umělé inteligence dodá potřebný výsledný tvar. Obrázky, na kterých je zboží jasně vidět, lépe prodávají.

ODSTRANĚNÍ VODOZNAKU POMOCÍ NÁSTROJE AI

Podle výsledků auditu obrázků jsou pro e-shopy vodoznaky největší překážkou v inzerci. Funkce, kterou najdete v naší aplikaci, funguje jako malý zázrak. Vodoznak na produktu nebo mimo něj jednoduše označíte a funkce ho nechá zmizet. Tímto způsobem z různých částí produktového obrázku odstraníte i jiné nápisy nebo prvky.

GRAFICKÉ ÚPRAVY A PRVKY

Do obrázků přímo vložte štítky s informacemi o ceně, slevách nebo dopravě zdarma. Máme pro vás editovatelné grafické šablony, rámečky či nálepky. Nahrajte si do aplikace vlastní logo e-shopu nebo značky a přizpůsobte design celé kreativy v barvách brandu. Na trefné texty si vyberte z více než 150 fontů. 

Další skvělé výhody Feed Image Editoru:

Aktivovat a vyzkoušet si ho můžete na 30 dní zdarma prostřednictvím MERGADO Store. V případě dotazů nebo jakéhokoliv problému neváhejte mailem kontaktovat product ownera Marka Daňka, který vám rád poradí.

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: