GoPay

  • Platbu kartou.
  • Rychlé bankovní převody.
  • Pro využívání služeb platební brány je třeba nejdříve kontaktovat GoPay ohledně podmínek spolupráce.
  • Aktivaci doplňku zajišťujícího propojení platební brány s e-shopem provedete dle nápovědy.

Více o GoPay

GoPay je maximálně výkonná platební brána, připravená na všechny vaše potřeby. Přijímat můžete více než 50 platebních metod, včetně Apple Pay, Google Pay, nebo bitcoinu. Platby kartou nebo online bankovní platby jsou samozřejmostí.
Platby jsou zabezpečené podle nejnovějších 3D Secure standardů a v souladu s PCI DSS Level 1, nejvyšší úrovní požadavků karetních asociací Visa a Mastercard.  

Proč zvolit GoPay?

Lepší mobilní zážitek

Téměř 50 % plateb je realizováno z mobilních zařízení. Brána využívá propracovaný design, navržený speciálně pro mobily. 

Brána do celého světa

Platby ze zahraničí nejsou problém. Brána přijímá koruny, dolary, eura, libry, polské zloté, maďarské forinty, rumunské lei, bulharské leva a chorvatské kuny. Je přeložena do 13 jazyků. 

Uložení karty v bráně

Díky funkci uložení karty mohou zákazníci platit na jedno kliknutí, bez nutnosti opisovat platební údaje. Pokud si zákazník uloží kartu na mobilu, může si ji libovolně pojmenovat nebo pro lepší přehled přiřadit barvu. 

Přizpůsobení barev 

Vzhled platební brány si můžete přizpůsobit svému brandu. Do platebního formuláře si nastavíte svoje logo i firemní barvy. 

Další funkce, které vám usnadní přijímání plateb

  • Platby přes odkaz
    Když zákazník potřebuje platbu opakovat, pošlete mu do e-mailu odkaz na dodatečnou platbu. Díky odkazu zákazník nemusí opakovat celou objednávku znovu.

  • Automatické i manuální vyúčtování
    Výplaty plateb si můžete nechat zasílat automaticky (podle měsíční, týdenní nebo denní frekvence) nebo můžete provést vyúčtování kdykoliv ručně ve svém účtu. 

Ceník  

Ceník se odvíjí podle vašeho obratu, frekvence plateb a typu prodávaného zboží nebo služby. Čím vyšší máte obrat, tím méně zaplatíte. Konkrétní cenu, připravenou na míru vašemu podnikání, si domluvíte s naším obchodním specialistou.


Demo brána

Chcete si platbu přes GoPay vyzkoušet na vlastní pěst? Jděte na demo.gopay.com a vyberte si platební metodu, která vás nejvíce láká. Vyzkoušet si můžete i rozdíl mezi inline a redirect verzí. Pro mobilní platbu si otevřete demo bránu na mobilu. 

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: