Link With Ink

  • Vytiskne produktové etikety přesně tak, jak potřebujete.
  • Cenovky, akční ceny, měrné ceny, složení, návody k použití, parametry, loga, obrázky, piktogramy, skladové označení, čárové a QR kódy nebo cokoliv jiného.

Link With Ink je on-line aplikace pro přípravu a tisk produktových etiket. Během pár kliknutí vytisknete cenovky, akční a měrné ceny, složení, návody k použití, čárové a QR kódy, skladové označení, parametry produktů, piktogramy, loga, obrázky nebo cokoliv jiného.

Proč Link With Ink?

  • Protože krásný štítek si vyberete z katalogu, navrhnete sami, nebo ho pro vás připravíme na míru. Budou na něm všechny potřebné informace vč. loga, obrázků a piktogramů.
  • Protože produkty k tisku budete mít automaticky přenesené z Upgates a kdykoliv připravené k práci. Žádné ruční přepisování nebo přenášení z Excelu a Wordu. Kliknete a tisknete.
  • Protože ke všemu vám bude stačit prohlížeč. Zapomeňte na přeposílání dokumentů e-mailem a instalaci složitých programů.
  • Protože Link With Ink je vyvinut na míru pro tisk produktových etiket. Máme pokročilé nástroje pro jednotlivý i hromadný tisk, dobré vyhledávání a spoustu další funkcí.

Vyzkoušejte Link With Ink zdarma

Po aktivaci doplňku vás kontaktujeme a proberem vaše potřeby. Připravíme vám šablony štítků, poradíme s nastavením i s výběrem tiskárny a spotřebního zboží. Potom dostanete měsíc zdarma na otestování. To vše od 399 Kč/měsíc.

Kdykoliv jsme vám k dispozici na telefonu a e-mailu, a rádi si vyslechneme vaši zpětnou vazbu.

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: