SEOwebmaster

  • Kontroluje 3 základní metriky CLS, FID, LCP. Pro každou máte k dispozici denní grafy rozdělené na mobilní a desktop.
  • Každý den kontroluje počet indexovaných stránek ve vyhledávačích Google a Seznam, nové zpětné odkazy, recenze a podobně.

Chcete mít technický stav vašeho e-shopu pod kontrolou? S tímto jednoduše pomůže SEOwebmaster. Co všechno tento nástroj umí?

Kontrola indexace stránek e-shopu

Pravidelně kontroluje indexování stránek vašeho e-shopu u vyhledávače Google a Seznam. Máte tak nejen přehled o počtu indexovaných stránek, ale také o správnosti indexace. Snadno se tak vyhnete nepřístupným stránkám (chyba 404), které můžete přesměrovat. Při poklesu indexovaných stránek více než o 10% jste pak upozorněni automaticky. 

Kontrola zpětných odkazů

Na každodenní bázi v nástroji probíhá také kontrola nových zpětných odkazů vedoucích na vaš e-shop z externích stránek. Máte tak přehled o tom, zda jsou odkazy z externích webů funkční nebo jestli je někdo neodstranil. Nemusíte proto využívat služby typu Ahrefs. 

OnPage kontrola

Kontrola se týká také duplicitního obsahu, který v očích vyhledávačů škodí vašemu e-shopu. Díky SEOwebmaster tak máte pod dohledem duplicitní nadpisy nebo popisy až 200 podstránek e-shopu. Rovněž se vyhnete nefunkčnímu internímu prolinkování webu. V rámci této funkce nástroje probíhá na každé stránce 35 různých testů. 

Více se dočtete v recenzi od portálu webhostingcentrum.cz

Blog: Rozhovor s majitelem SEOwebmaster

Doplněk umožňuje propojení na tyto služby: