Srovname.cz

  • 3. největší srovnávač zboží v Česku, momentálně nejrychleji rostoucí
  • Prodejem na platformě se vaše produkty budou zobrazovat stovkám tisíc nových zákazníků
  • Nastavení měření konverzí v sekci Doplňky / Srovname.cz

Srovnáme.cz patří mezi tři největší srovnávače zboží v České republice. Platforma poskytuje komplexní srovnání cen více než 4 milionů produktů z přibližně 10 000 e-shopů, díky čemuž partnerům každoročně přivádí tržby v miliardách korun.

Platforma se nezabývá jen srovnáním cen, ale funguje jako efektivní marketingový kanál, který umožňuje e-shopům získat širokou viditelnost bez nutnosti každodenního zásahu do správy kampaní. Chytré algoritmy a pokročilá automatizace zajišťují, že váš rozpočet je využit s maximální efektivitou, a technologie tak pomáhá udržovat vaše náklady na příjemně nízké úrovni.

Jako certifikovaný CSS partner společnosti Google a první technologický partner pro Microsoft Ads v České republice, Srovnáme zajišťuje, že vaše produkty jsou kromě srovnávače viditelné i na nejvýznamnějších reklamních platformách po celém světě a díky dobře nastaveným strategiím funguje skvěle i jako doplňkový kanál.

Vedle nejmodernější technologie platforma poskytuje i osobní přístup na míru. Každý klient získává přístup ke svému vlastnímu marketingovému specialistovi, který je připraven pomoci optimalizovat a doladit všechny aspekty vaší kampaně. U Srovnáme nejste jen další číslo v systému, ale každému patří prémiová péče o zákazníka, která zajistí, že vaše potřeby jsou vždy na prvním místě.

Vybavte svůj e-shop nástrojem, který nejen šetří čas a peníze, ale také přináší viditelné výsledky. Připojte se k Srovnáme.cz a zažijte růst, který přesahuje očekávání.

 

Doplněk umožňuje:

  • Měření konverzí (Speciální kód Srovnáme pro zjišťování a měření konverzí.)

Sleva pro nově registrované obchody

Bonusů není nikdy dost, stejně tak žádný e-shoper nemůže podcenit přítomnost na zbožových srovnávačích. Abychom vám v tomto směru maximálně pomohli, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s třetím největším srovnávačem Srovname další bonus. 

Stačí se na Srovname.cz registrovat přes tento odkaz a po prvním dobití vám Srovnáme přidá 15 % z dobitého kreditu navíc. Akce platí pro první dobití peněženky na portále Srovname.cz.