Zakeke

 • Program pro vizuální úpravu produktů.
 • Vhodné při prodeji předmětů s potiskem nebo gravírovatelné předměty, které si zákazníci mohou před nákupem přizpůsobit
 • Umožňuje nastavit nekonečné možnosti přizpůsobení vašich produktů: od jednoduchého přizpůsobení textu a obrázku až po složitá pravidla, která ukazují skutečný efekt různých tiskových technik, jako je DTG (přímý tisk na oděv), sublimace a sítotisk.
 • Můžete si zvolit přizpůsobení všech stran výrobku, vybrat si mezi jednoduchým nebo celoplošným potiskem, vytvořit šablony upravitelných oblastí a nastavit více barev, velikostí a stylů téhož výrobku.

Integrace 3D konfigurátoru produktů Zakeke do Upgates. Proměňte jakoukoli položku ve svém obchodě v přizpůsobitelný produkt pomocí 2D, 3D a AR v reálném čase.

Propojení Upgates se Zakeke promění eshop v platformu pro návrh vlastních produktů na míru

Převod z webu na tisk - zapojte své zákazníky a umožněte jim přizpůsobení produtků přímo ve vašem eshopu. Mohou si vybrat od jednoduchých návrhů až po propracované tisky, vytvářet šablony upravitelných oblastí a vybírat z více barevných možností, velikostí a stylů. Příprava pro plotrování a gravírování na míru - Proměňte představy svých zákazníků ve skutečnost pomocí gravírovacích efektů, které vypadají tak reálně, ať už na skle, dřevě nebo oceli.Konfigurace produktů na míru vč 3D ukázky finálního produktu - Proměňte obyčejné zákazníky v návrháře díky našemu jedinečnému 3D nákupnímu zážitku. Není potřeba žádné vlastní kódování - jen jejich vize a představivost. Umožněte zákazníkům vlastní jedinečný zážitek, kdekoli chcete. Zvyšte své prodeje pomocí 3D a rozšířené reality. Zakeke řešení je optimalizováno pro e-commerce, reklamu, marketing, B2B prodej i obchodování na sociálních sítích.Vyzkoušejte vzorový eshop přímo na Zakeke.Nápověda v češtině na www.zakeke.cz

Jaká nástroje Zakeke nabízí?

Vizuální nástroj pro přizpůsobení produktu

Zakeke Visual Product Customizer vám umožňuje nastavit nekonečné možnosti přizpůsobení vašich produktů: od jednoduchého přizpůsobení textu a obrázku až po složitá pravidla, která ukazují skutečný efekt různých tiskových technik, jako je DTG (přímý tisk na oděv), sublimace a sítotisk. Můžete si zvolit přizpůsobení všech stran výrobku, vybrat si mezi jednoduchým nebo celoplošným potiskem, vytvořit šablony upravitelných oblastí a nastavit více barev, velikostí a stylů téhož výrobku. Pokud prodáváte předměty s potiskem nebo gravírovatelné předměty, které si zákazníci mohou před nákupem přizpůsobit, můžete pomocí nástroje Zakeke Visual Product Customizer zákazníkům umožnit:

 • Plně přizpůsobit produkt - navrhnou si, co sami chtějí.
 • Plně přizpůsobit produkt s omezenými možnostmi (například: přidat libovolný text, ale pouze v jedné barvě).
 • Částečné přizpůsobení - při úpravách vycházejí z předpřipraveného výrobku s upravitelnými prvky (texty a/nebo obrázky).

Příklad: Prodáváte hrnky na zakázku a chcete svým zákazníkům umožnit, aby si je přizpůsobili pomocí obrázků nebo přidali svá jména.

3D konfigurátor produktů

3D konfigurátor výrobků umožňuje vytvářet konfigurovatelné výrobky na zakázku ve 3D. To znamená, že vaši zákazníci si mohou sestavit vlastní výrobky výběrem dílů, materiálů a barev, a navíc k nim mohou přidávat texty a obrázky. Každý konfigurovatelný produkt se skládá z konfigurovatelných atributů a možností, které si zákazníci mohou ve vašem produktu přizpůsobit, jako jsou barvy, materiály nebo součásti, což znamená, že pro každý atribut můžete nastavit několik různých možností barev, materiálů nebo různých součástí nebo kombinaci barev, materiálů a součástí. Možnosti jsou neomezené. Nezaměňujte 3D konfigurátor produktu s 3D náhledem ve vizuálním nástroji pro přizpůsobení produktu. 3D náhled je funkce v nástroji Visual Product Customizer, která vám umožňuje nabídnout zákazníkům 3D zobrazení přizpůsobovaného předmětu při vytváření jejich návrhu.

Prohlížeč 3D a rozšířené reality

Nástroj 3D/AR Viewer umožňuje zobrazit vaše produkty ve 3D a AR kdekoli chcete, ať už na webové stránce, v obchodě, interním katalogu nebo dokonce v e-mailu zákazníkům. Po nahrání a nastavení 3D modelu podle potřeby v Zakeke můžete zejména:

 • vygenerovat tlačítko, které koncoví uživatelé použijí ke spuštění prohlížeče, a můžete jej umístit, kam potřebujete.
 • získat kód, který můžete zkopírovat a vložit tam, kde potřebujete, aby se 3D/AR prohlížeč přímo zobrazil jako iFrame.
 • získáte odkaz, který otevře okno s vaším 3D produktem s bílým štítkem, který můžete použít pro aktiva, kam nemůžete přidat žádné tlačítko nebo kód.

Příklad:

Prodáváte umělecké plátno nebo uměleckou fotografii a chcete, aby vaši zákazníci viděli produkt na své domácí zdi pouze ve 3D a AR, pak použijte 3D / AR prohlížeč. K použití tohoto nástroje nepotřebujete integrovat Zakeke do obchodu, protože 3D/AR Viewer vám umožní zobrazit produkty kdekoli potřebujete.

Požadavky:

 • Rozšířené úpravy (vypnutý designer)
 • K fungování je potřeba aplikační prostředí na serveru, které vám poskytneme v ceně pronájmu doplňku v ceně 199,-/měsíčně. Tento most se bude starat o bezproblémové propojení mezi API konektory obou stran. 
 • Ceny Zakeke se pohybují od cca 5 USD měsíčně a můžete je hradit přímo Zakeke nebo prostřednictvím dodavatele doplňků.