Doplňky

Depo

  • Přeprava pouze pro Slovensko. 
  • Na Slovensku je přibližně 600 výdejních míst.
  • V Upgates aktivujete mapu výdejních míst - návod.
  • Nejlevnější služba na trhu pro pohodlné, rychlé a bezpečné odesílání zásilek.
  • Jsme v dosahu našich zákazníků - výdejní místa jsou převážně v obchodních centrech, snadno dostupná, s možností parkování, otevřená do 21 hodin, a to i o víkendech.

O službě

Provozovatelem služby DEPO je společnost Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s., která patří do skupiny holdingových společností vlastnících e-shopy. Zákazníkům těchto e-shopů jsme se již delší dobu pokoušeli zajistit rychlý a spolehlivý způsob dodání zboží. Proto jsme začali zjišťovat, jaké jsou možnosti na trhu. Ani jedna ze stávajících možností však nebyla pro naše potřeby dostačující a tak vznikl nápad s vlastní distribucí zásilek. Nestříleli jsme však naslepo.

Společnost Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. má za sebou dlouholeté zkušenosti s distribucí. Na trhu působí od roku 1990, je největším distributorem periodického a neperiodického tisku na Slovensku a dnes už zaváží kolem 7000 míst denně.

Když jsme zvládali obsloužit e-shopy v rámci holdingu, začali jsme uvažovat nad rozšířením i pro trh, a tak jsme službu začali nabízet e-shopům a kurýrním společnostem.

Hlavní potenciál vidíme v rozsáhlé síti výdejních bodů, které jsou po celém Slovensku. Výdejní body máme i v menších městech, tím pádem jsme zákazníkem vždy na dosah. Zákazníci si mohou vybrat, kde si vyzvednou svoji zásilku, aby jim vyhovoval čas a lokalita. S cílem přiblížit se zákazníkům ještě více neustále zvyšujeme počet výdejních bodů, i na základě spolupráce s externími partnery.

Naše výdejní místa jsou díky jednotnému konceptu prodejen lehce rozpoznatelné, v případě potřeby klienta umíme udělat marketingovou podporu jeho produktu, nebo společnosti plošně na všech výdejních bodech, pomocí LCD, SLIDE, BANNERŮ

Nabízíme doručení zásilek již od 1,40 Eur.

Pro nové zákazníky, máme nastavené uváděcí ceny 0,99 Eur

Každý z nás nakupuje. Někdo denně, někdo několikrát do týdne. Většinou na stejném místě v blízkosti domu nebo práce. A proto není nic jednoduššího než si na stejné místo dát poslat zásilku a vybavit to spolu s nákupem například v obchodním nebo nákupním centru.

Proč si vybrat tento doplněk :

Využívání služby DEPO je snadné a může ušetřit spoustu času a financí, díky široké síti přes 900 odběrných míst po celém Slovensku, z toho více než 400 ALZABOXŮ. Otevírací hodiny výdejních bodů již od 5:00-21:00. Rychlé a bezproblémové převzetí zásilky (zásilku může převzít i jiná osoba na základě verifikačního kódu). Na služby DEPO není třeba čekat, ani stát v dlouhých řadách. Právě naopak, zásilka čeká na zákazníka, to je podstatou filozofie služby DEPO. Zásilka je v úschově pro zákazníka až 7 kalendářních dnů. Zákazníci však mohou využít i možnost zaslání přímo na adresu prostřednictvím kurýra služby DEPO.

Základní vlastnosti DEPO :

Zákazníci si zásilky vyzvednou v obchodech, které běžně navštěvují - čímž se eliminuje počet nevyzvednutých zásilek. DEPO také nabízí možnost vyzvednutí zásilek v Alzaboxech 24 hodin denně podobu dvou dnů.

Se službou vás propojí tyto doplňky:

Upgates umožňuje založit dopravu s výběrem poboček, ale bez přímého exportu/API. Pro automatický přenos dat do systému přepravce je nutné využít některého z poskytovatelů níže.