Doplňky

Abra Flexi

https://www.abra.eu/

  • Praktický účetní program
  • Určený pro živnostníky a menší firmy
  • Adresář, kontakty, banka a pokladna, EET, Fakturace, daňová evidence a jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, evidence majetku, mzdy a personalistika, skladové hospodářství.
  • Možnost vyzkoušet jakoukoli variantu na měsíc zdarma

O službě

Účetní program ABRA FlexiBee je určen živnostníkům a menším firmám. Je možné připojit se k němu odkudkoli, přes Windows, Mac a Linux. Klienti si mohou podle potřeb své firmy vybrat hned z několika variant a to Basic, Business nebo Premium. Klienti najdou v systému FlexiBee správu faktur, majetku, personalistiku a vytváření mezd, správu skladů a ceníků, evidenci obchodních partnerů atd.

Účetních softwarů je hodně. Když mají více agend, musíte si je většinou stáhnout do počítače. Když fungují online, často nabízí jen omezený počet funkcí. Když ovšem řídíte firmu a máte pod sebou tým lidí, potřebujete víc. Software, který toho hodně umí a zároveň se k němu můžete kdykoli a odkudkoli připojit. Proto je tady ABRA Flexi.

ABRA Flexi používá více než 20.000 spokojených uživatelů. Každá varianta lze pronajmout a nebo zakoupit s pravidelným prodlužováním roční podpory. Výhody všech variant: Neomezený počet firem. Neomezený počet dokladů. Neomezený počet uživatelů pro čtení. ABRA Flexi vám pomůže uskutečnit plány, jak vést byznys jinak než ostatní. Kreativním myšlenkám dává potřebný technologický základ.

Nápady jsou základem úspěchu. S Flexi máte zázemí na jejich realizaci.

 

Nabídka individuálních propojení přes agentury:

API propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů níže nebo individuálně ve spolupráci s externí agenturou.