Doplňky

eMAG

  • Největší marketplace v Rumunsku, který nabízí produkty z kategorií elektronika, kosmetika, sportovní vybavení, knihy, muzika, filmy, dům a zahrada a mnoha dalších.
  • Působí na 4 trzích a má přes 16 tisíc partnerských e-shopů.

O službě

eMAG je v oblasti Rumunska a Bulharska (a také Maďarska, ale pro Maďarsko existují i jiné možnosti) suverénní jedničkou, která skýtá snadný přístup na jinak poměrně těžko přístupný kout světa, který je stále součástí Evropské Unie, se všemi jejími benefity.

Pro začátek inzerce na tomto marketplace bude potřeba si udělat registraci. Pro každou jazykovou mutaci je potřeba se zaregistrovat zvlášť, takže pokud např. máte prodejní účet na emag.hu, nemůžete prodávat zároveň i na emag.ro. K registraci budete potřebovat klasické dokumenty jako výpis z obchodního rejstříku, výpis z obchodního rejstříku apod. a také mezinárodní účet v podporované měně. Takže v EUR nebo RON pro Rumunsko, v EUR nebo HUF pro Maďarsko a paralelně v BGN pro Bulharsko.

Díky službě eMag ads máte příležitost zviditelnit své produkty. Platíte za prokliknutí na produkt nebo se můžete zviditelnit v celé kategorii oproti ostatním produktům. Stačí si dobít kredit a můžete zlepšit viditelnost vašich produktů i jejich prodejnost.

Se službou vás propojí tyto doplňky:

Nabídka individuálních propojení přes agentury:

Propojení je realizováno pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů níže nebo individuálně ve spolupráci s externí agenturou.