Doplňky

Mall

  • Internetový obchod Mall nabízí kromě svých vlastních produktů také interci partnerů (Mall Partner).
  • Doplněk umožňuje napojení na systém Mall Partner, skrz který probíhá inzerce vašich produktů na Mall.
  • První 3 měsíce prodeje bez poplatků. 

O službě

Získejte nové objednávky pro svůj obchod bez jakýchkoli nákladů na marketing! Prostřednictvím MALL Partner můžete nabízet své produkty tisícům zákazníků MALLu v šesti zemích.

Jaký je princip MALL Partner Marketplace?

V pár větách lze MALL Partner marketplace popsat tak, že prodáváte svoje zboží skrze e-shop MALL, využíváte jeho infrastrukturu a logistické procesy. MALL se postará o návštěvnost, marketing, technický rozvoj a poprodejní servis. Když máte kamennou prodejnu, nemusíte se trápit s tvorbou e-shopu ani online marketingem. Na vás je expedice objednávky, produktové portfolio a správa vlastních skladových zásob.

Vyplatí se mi spolupráce?

Věříme, že vyplatí. Snažíme se, aby spolupráce byla výhodná pro všechny strany a náš zákazník dostával ten nejlepší možný servis ve stejné kvalitě. MALL proto zabezpečuje základní služby, jako je zákaznický servis nebo reklamační procesy. Investujeme také do online marketingu a PPC i na produkty našich partnerů. Zároveň si uvědomujeme, že v každé kategorii je jiná marže, proto rozlišujeme, jestli prodáváte ponožky nebo elektroniku.

Mohu na MALL Partner prodávat jakékoli zboží?

Ano. Vytváříme největší a nejširší produktovou nabídku, a proto povahu zboží neomezujeme, pokud nejsme limitováni legislativou či výhradními distributory. Pokud nabízíte zboží, které ještě na MALL neprodáváme, rádi s vámi spustíme nové kategorie.

Může MALL Partner zneužít informace o mých produktech a prodejích?

Naším záměrem není jakkoli partnery poškozovat. Uvědomujeme si, že MALL roste se svými partnery, proto se snažíme o dlouhodobou a transparentní spolupráci. Nechceme nikoho upřednostňovat, naopak vytváříme konkurenční prostředí s co nejširším portfoliem produktů, což je to nejlepší pro zákazníky, kteří na MALL nakupují.

Se službou vás propojí tyto doplňky:

Nabídka individuálních propojení přes agentury:

Data lze do Mallu posílat pomocí Mall feedu vytvořeného Upgates. Alternativně je možné propojení realizovat pomocí již hotového můstku od některého z integrátorů níže nebo individuálně ve spolupráci s externí agenturou.