Doplňky

Money S3

  • Jednoduchý účetní systém.
  • Napojení na procesy vašeho e-shopu - objednávky, sklad.
  • Manažerské í účetní přehledy pro důležitá rozhodnutí.
  • Zpracovává knihu jízd, fakturace, mzdy a personalistiku, daňovou evidenci, podvojné účetniství, evidenci majetku, skladové hospodářství a objednávky, knihu jízd.

O službě

Práce s Money S3 vám úšetří každý měsíc několik hodin strávených nad účetnictvím. Money S3 se postará o vše, co vaše podnikní potřebuje - od vystavení příjmových dokladů přes daňovou evidenci a podvojné účetnictví až po podání daňového přiznání. To vše na pár kliknutí v intuitivním prostředí.

Díky pěknému grafickému zpracování se vyznáte v grafech a číslech firmy stejně dobře, jako zkušení analytici. V Money S3 na pár kliknutí zjistíte, které zboží se nejlépe prodává a které ve skladu uabírá zbytečně místo a bylo by vhodné ho nahradit lépe obrátkovým. Snadno porovnáte účetní knihy s předchozími lety. 

Nezatěžujte už více své podnikání nudnou administrativou. Vystavení všech potřebných dokumentů je v Money S3 otázkou pár sekund a objednávky takže na ně vůbec nemusíte myslet.

Se službou vás propojí tyto doplňky:

Nabídka individuálních propojení přes agentury:

Propojení lze realizovat pomocí Upgates konektoru pro přenos objednávek a produktů. Alternativně lze využít jiné možnosti od integrátorů či externích partnerů pro individuální řešení.