Doplňky

DPD

  • Export objednávek pro tisk štítků.
  • Možnost objednání svozu zásilek.
  • Sledování zásilek pro vás i zákazníky.
  • Doručení zásilek běžně do druhého pracovního dne.
  • Ekologické doručení zásilek – 100% CO2 neutrální.

O službě

Využíjte pro doručování vašich zásilek službu DPD (Direct Parcel Distribution). Čas doručení bude definován s předstihem, v přesném jednohodinovém intervalu. Zákazníci si budou ho budou moci ale také snadno změnit přes DPD aplikaci. Objednávky se budou automaticky posílat do systému přepravce, kde můžete snadno hromadně vytisknout štítky či objednat svoz.

DPD navíc nabízí službu DPD Private. Pomocí ní jako jediný balíkový přepravce na českém trhu informuje vaše zákazníky o čase doručení zásilky s přesností na 1 hodinu. Váš zákazník je v den doručení informován pomocí SMS zprávy či e-mailem. Díky aplikaci DPD Kurýr do mobilu pak může sledovat pohyb zásilky, ale také měnit čas a případně i místo doručení.

Vaše doprava bude ekologická. Přepravní společnost vyniká tím, že se dlouhodobě zaměřuje na udržitelnost, využívá nízkoemisní formy přepravy jako jsou elektrododávky nebo elektrokola a 100% kompenzuje uhlíkovou stopu vytvořenou při přepravě zásilek.

Se službou vás propojí tyto doplňky:

Upgates umožňuje založit dopravu a exportovat objednávky ve formátu pro DPD. Tento export dat je ruční a není přes API. Pro automatický přenos dat je nutné využít některého z poskytovatelů výše.

Podslužby: